مدیر آموزشی برتر

 فراخوان انتخاب مدیر آموزش و توسعه برتر کشور در سال 1402

معرفی

انجمن علمی آموزش و توسعه منابع انسانی ایران در سال جاری نیز همچون شش سال گذشته؛ اقدام به شناسایی و تقدیر از مدیران آموزش برتر کشور خواهد نمود. جایزه مدیر آموزش و توسعه برتر، جایزه ­ای است که به برترین تلاش­ها، اقدامات و دستاوردهای مدیران ایرانی در حوزه آموزش و توسعه سازمانی اعطا می­شود. در این راستا کلیه مدیران آموزش متعهد به توسعه و بالندگی پرسنل سازمان و علاقمند به مشارکت در فضای تعامل و یادگیری در عرصه آموزش و توسعه منابع انسانی می­توانند داوطلب شرکت در این جایزه باشند و به عنوان مدیر آموزش برتر کشور تقدیر و معرفی گردند.

لوگوی مدیر آموزشی برتر . مدیر آموزش برتر

اهداف جایزه مدیر آموزش و توسعه برتر کشور

  • شناسایی، انتخاب و تقدیر از مدیران برتر در حوزه آموزش و توسعه
  • توسعه شبکه تعامل مدیران عرصه آموزش و امکان تبادل و اشاعه تجارب موفق ایشان در حوزه آموزش و توسعه منابع انسانی.
  • توسعه و نهادینه‌ سازی یک الگوی معتبر و سازمان یافته همخوان با شرایط بومی با هدف اندازه­ گیری، ارزیابی و بهینه‌ کاوی فعالیت­ ها و تجارب مدیریت آموزش سازمانی.
  • ترویج فرهنگ خودارزیابی در میان مدیران آموزش و شناسایی نقاط قوت و زمینه­ های قابل بهبود تخصصی این افراد.

نحوه ثبت  نام در فرآیند

مدیران آموزش داوطلبان شرکت در جایزه مدیر آموزش و توسعه برتر می‌توانند با مطالعه نکات راهنما کتابچه فراخوان انتخاب مدیر آموزش برتر کشور و ضمن پذیرش مقررات عمومی جایزه به تکمیل فرم ثبت‌نام اقدام نموده و اصل مدارک مورد نیاز را به همراه فرم مربوطه تا تاریخ 1402/02/20 به پست الکترونیک [email protected] ارسال فرمایید و از طریق شماره تماس های 86036812-86036814-021 - 09385356087 تاییدیه آن را دریافت نمایید.

مستندات ثبت نام در جایزه مدیر آموزشی برتر

.مدیر برتر آموزش . مدیر آموزشی برتر . مدیر آموزشی برتر

 

دانلود کتابچه فراخوان انتخاب مدیر آموزش برتر کشور

دانلود فایل شاخص های ارزیابی مدیر آموزش برتر کشور

دانلود فرم ثبت نام 

ارتباط با دبیرخانه

شماره تماس: 86036812-86036814-021 - 09385356087

آدرس سایت: www.istd.ir

پست الکترونیک: [email protected]

هزینه شرکت در جایزه مدیر آموزش برتر کشور

60.000.000 ریال

مشخصات حساب بانکی کنفرانس:

شماره حساب: 0342071015

شماره کارت: 5859837001560461 

شماره شبا: 950180000000000342071015 IR بانک تجارت شعبه دانشگاه شهید بهشتی کد 3420 به نام انجمن علمی آموزش و توسعه منابع انسانی ایران

برنامه زمان بندی

معرفی شاخص­ های ارزیابی

دبیرخانه جایزه مدیر آموزش و توسعه برتر سعی بر آن داشت تا به تدوین شاخص­های ارزیابی با حداکثر شمولیت در سه حوزه اصلی دستاوردهای عملکردی در حوزه آموزش و توسعه، تالیفات و تشویقات اقدام نماید. زیرشاخص­های هر یک از این سه حوزه و امتیازات اختصاص داده شده است.

روش ارزیابی متقاضیان

مدیران آموزش و توسعه متقاضی شرکت در این جایزه، درخواست خود را با تکمیل فرم ثبت‌نام (خوداظهاری) به دبیرخانه انجمن علمی آموزش و توسعه منابع انسانی اعلام می‌کنند. دبیرخانه با توجه به فرم خوداظهاری و بررسی صحت مدارک ارائه شده و با توجه به کسب شرایط احراز اولیه، پرونده مربوطه را به کمیته داوری جایزه مدیر آموزش و توسعه برتر ارائه می­کند. این کمیته تصمیم نهایی را در خصوص احراز شرایط دریافت جایزه توسط مدیر آموزش و توسعه متقاضی جهت اعلام به عنوان یکی از سه مدیر آموزشی برتر در سطح ملی اتخاذ خواهد کرد.

مقررات عمومی فرآیند

  • دبیرخانه جایزه بایستی نسبت به تشکیل کمیته داوری با حداقل چهار نفر عضو اصلی متشکل از فرهیختگان حوزه آموزش و توسعه سازمانی و اعضای هیات علمی دانشگاه­های معتبر کشور در زمان مقتضی جهت تصمیم ­گیری در خصوص کسب احراز هر یک از کاندیدای این جایزه اقدام نماید.
  • متقاضیان جایزه مدیر آموزش و توسعه برتر بایستی از مدیران آموزش شاغل به کار در یکی از سازمان­های دولتی، نیمه دولتی و یا خصوصی کشور باشند.
  • دبیرخانه جایزه بایستی طبق تاریخ مقرر نسبت به مطلع کردن متقاضیان از نتایج داوری به نحو مقتضی اقدام نماید.
  • هر کدام از سه مدیر آموزش و توسعه برتر سال، اجازه حضور مجدد در فرایند این جایزه را به صورت متوالی نخواهند داشت.
  • نتایج داوری و انتخاب نهایی مدیر برتر تحت فعالیت کمیته داوری و با صحه گذاری نهایی از سوی دبیرخانه جایزه انجام خواهد شد و متقاضیان اجازه هیچگونه اعتراضی نخواهند داشت.