موسسه آموزشی برتر

فراخوان شناسایی و انتخاب موسسه آموزشی برترسال 1402

معرفی

انجمن علمی آموزش و توسعه منابع انسانی ایران در سال جاری نیز همچون شش سال گذشته؛ اقدام به شناسایی و تقدیر از موسسات آموزشی برتر کشور خواهد نمود. در همین راستا کلیه موسسات آموزشی متعهد به توانمندسازی و توسعه پرسنل سازمان­ها و علاقمند به مشارکت در فضای تعامل و یادگیری در عرصه آموزش و توسعه منابع انسانی می­توانند داوطلب شرکت در این جایزه باشند و به عنوان برترین موسسات آموزشی کشور تقدیر و معرفی گردند.

                                      لوگو موسسه آموزشی برترلوگو موسسه آموزشی برتر کشور

اهداف جایزه موسسه آموزشی برتر

شناسایی، انتخاب و تقدیر از موسسات آموزشی برتر

توسعه شبکه تعامل موسسات آموزشی و امکان شناسایی برترین کاندیدای برگزاری برنامه­ های آموزشی در هر حوزه تخصصی با تایید انجمن علمی آموزش و توسعه

توسعه و نهادینه‌سازی یک الگوی معتبر و سازمان یافته همخوان با شرایط بومی با هدف اندازه­ گیری، ارزیابی و بهینه‌ کاوی فعالیت­ها، اقدامات و تجارب مدیریت موسسات آموزشی

بازمفهوم‌ سازی مفاهیم سرآمدی و کیفیت مدیریت آموزش به موسسات آموزشی

نحوه ثبت‌‌ نام در جایزه موسسه آموزشی برتر

موسسات آموزشی متقاضی شرکت در جایزه موسسه آموزشی برتر می‌توانند با مطالعه نکات راهنما کتابچه فراخوان انتخاب موسسه آموزشی برتر کشور و ضمن پذیرش مقررات عمومی جایزه به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نموده و اصل مدارک مورد نیاز را به همراه فرم مربوطه تا تاریخ 1402/02/20 به پست الکترونیک [email protected] ارسال فرمایید و از طریق شماره تماس های 86036812-86036814-021 - 09385356087 تاییدیه آن را دریافت نمایید.

مستندات ثبت نام در جایزه موسسه آموزشی برتر

.فراخوان موسسه آموزشی برتر کشور  . فرم ثبت نام موسسه آموزشی برترفراخوان موسسه آموزشی برتر کشور

 

دانلود کتابچه فراخوان انتخاب موسسه آموزشی برتر کشور

دانلود معیارها و امتیازهایی ارزیابی موسسه آموزشی برتر

دانلود فرم ثبت نام 

ارتباط با دبیرخانه

شماره تماس: 86036812-86036814-021 - 09385356087

آدرس سایت: www.istd.ir

پست الکترونیک: [email protected]

هزینه و سطوح شرکت در جایزه موسسه آموزشی برتر

سطوح موسسه آموزشی برتر کشور

مشخصات حساب بانکی کنفرانس:

شماره حساب: 0342071015

شماره کارت: 5859837001560461 

شماره شبا: 950180000000000342071015 IR بانک تجارت شعبه دانشگاه شهید بهشتی کد 3420 به نام انجمن علمی آموزش و توسعه منابع انسانی ایران

برنامه زمان بندی

زمان بندی حضور در موسسه آموزشی برتر کشور 

روش ارزیابی متقاضیان جایزه موسسه آموزشی برتر

موسسات آموزشی متقاضی شرکت در این جایزه، درخواست خود را با تکمیل فرم ثبت‌نام (خوداظهاری) به دبیرخانه انجمن علمی آموزش و توسعه منابع انسانی اعلام می‌کنند. دبیرخانه با توجه به گستردگی موسسه، تیم ارزیابی را تعیین و طی یک دوره زمانی برنامه‌ریزی شده ارزیابی انفرادی اعضای تیم انجام و هماهنگی لازم برای بازدید از محل سازمان صورت می‌پذیرد. پس از ارزیابی تیمی و بازدید از محل، امتیاز نهایی موسسه مشخص و مراتب را به کمیته داوری جایزه موسسه آموزشی برتر اعلام می‌شود. این کمیته تصمیم نهایی را در خصوص احراز شرایط دریافت جایزه توسط موسسه آموزشی متقاضی اتخاذ خواهد کرد.

معرفی معیارها و امتیازهایی ارزیابی موسسه آموزشی برتر

مدل تعالی موسسه آموزشی برتر، مبتنی بر 8 معیار و 46 شاخص است که با استفاده از منطق امتیازدهی و بر روی بازه امتیازی 1000 ارزیابی خواهد شد.

مدل

مدل مفهومی جایزه موسسه آموزشی برتر

دانلود معیارها و امتیازهایی ارزیابی موسسه آموزشی برتر

مقررات عمومی جایزه موسسه آموزشی برتر

  • موسسات آموزشی متقاضی می­توانند در صورت تمایل و برای آشنایی بیشتر با مدل موسسه آموزشی برتر و فرایند جایزه، درخواست برگزاری جلسه در محل سازمان خود با دبیرخانه را بصورت رایگان داشته باشند. زمان جلسه بایستی مورد توافق طرفین باشد.
  • موسسات آموزشی متقاضی دریافت جایزه موسسه آموزشی برتر موظف هستند در زمان­های تعیین شده از سوی دبیرخانه جایزه نسبت به ثبت‌نام، تکمیل و ارائه فرم خودارزیابی با امضای عالی­ترین مقام اجرایی آن موسسه/ شرکت به دبیرخانه اقدام کنند. در غیر اینصورت دبیرخانه هیچگونه تعهدی نسبت به حضور موسسات آموزشی در خارج از برنامه زمانی معین شده نخواهد داشت.
  • وجه ثبت نام حضور در فرایند جایزه متناسب با سطح درخواستی موسسات آموزشی متقاضی تعیین شده است که باید نهایتاً پیش از حضور ارزیابان در محل موسسه به حساب انجمن واریز شود در غیر اینصورت دبیرخانه از حضور تیم ارزیاب و پذیرش سازمان متقاضی در فرایند جایزه خودداری خواهد کرد.
  • موسسات آموزشی متقاضی پس از معرفی تیم ارزیابی تا یک هفته فرصت دارند نسبت به وجود تعارض و یا عدم تعارض سازمان با تیم ارزیابی نظر خود را به دبیرخانه جایزه اعلام کنند، در غیر اینصورت در حین و پس از فرایند ارزیابی دبیرخانه هیچ گونه اعتراضی را نسبت به اعضای تیم ارزیابی از سوی موسسه نمی پذیرد.
  • برنامه ریزی و کلیه هزینه های مرتبط با حضور ارزیابان در محل موسسه برعهده موسسات آموزشی متقاضی است و باید پس از اطلاع از اعضای تیم ارزیابی از سوی دبیرخانه جایزه، نسبت به تمهیدات لازم در زمینه تهیه وسیله ایاب و ذهاب (در شهرستان ها تهیه بلیط هواپیما)، اسکان، پذیرایی، مجوز حضور اعضا در سازمان و ... اقدام کنند.
  • موسسات آموزشی متقاضی جایزه در صورت داشتن هرگونه شکایت از فرایند ارزیابی و نتایج آن، باید درخواست خود را به صورت مکتوب نهایتاً تا دو روز کاری پس از دریافت نتایج، به دیبرخانه اعلام کنند تا نسبت به تشکیل کمیته داوری اقدام لازم صورت پذیرد.
  • موسسات آموزشی متقاضی متعهد به پذیرش نتایج نهایی از جمله تعدیل سطح مورد درخواست توسط تیم ارزیابی و با صحه گذاری نتایج توسط کمیته داوری هستند.

موسسه آموزشی برتر کشور